PORADÍME VÁM

Vážení čtenáři, ředitelé, manažeři, vedoucí pracovníci, ale i studenti. Pokud si nevíte rady s tématem Diversity Managementu, pokud se chcete o něm nejen více dozvědět, ale i v praxi ho začít používat, můžete využít našich stránek se seznamy vzdělávacích akcí, materiálů a odkazů, ale i externích expertů.

NENECHTE SI UJÍT

V aktuálním seznamu nejrůznějších akcí, konaných po celé České republice, se mohou inspirovat všichni, kteří se o tématech diversity chtějí dozvědět co nejvíce.

MATERIÁLY A ODKAZY

V tomto přehledu naleznete anotovaný seznam dokumentů a odkazů na jiné internetové stránky. Jedná se o výběr studijních i praktických materiálů a zdrojů ze zahraničí a rovněž z České republiky, které je určen všem zájemcům o téma Diversity Managementu.

INSTITUCE

Zde naleznete kontaktní údaje na instituce, které se těmito tématy již dlouhodobě zabývají. Máte pocit, že jste diskriminováni? Řešíte konflikt na pracovišti? Rádi byste pracovali na částečný úvazek? Nechtějí Vás zaměstnat, protože máte malé děti? Navštivte stránky těchto institucí a nechte se inspirovat nebo si dejte poradit.

FAQ

V této sekci naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky z oblasti Diversity Managementu. Nebojte se tedy zeptat na to, co Vás zajímá. Čím více se budete ptát, tím více se zde dozví i ostatní.

JSME TU PRO VÁS

Multikulturní Centrum Praha
Multikulturní centrum Praha je občanské sdružení, které zajímají otázky spojené se soužitím lidí z různých kultur v České republice a v jiných částech světa.Gender Studies
Gender Studies, o.p.s. je nevládní neziskovou organizací, která slouží především jako informační, konzultační a vzdělávací centrum v otázkách vztahů mužů a žen a jejich postavení ve společnosti.Poradna pro občanství / občanská a lidská práva
Máte pocit že jste diskriminováni? Co můžete dělat? Zeptejte se, poradíme Vám.

Plán B
Hledáte marně práci? Obraťte se na nás, poradíme Vám.
Naším cílem je poskytnout Vám takovou podporu, abyste si našli a udrželi místo za odpovídajících platových podmínek.


 
 
NAVRCHOLU.cz
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky